Студенти Житомирського національного агроекологічного університету 17 листопада зустрілися з експертом Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Сергієм Романовичем.

 

Під час заходу він розповів про попередні результати діяльності центру, співпрацю з ОТГ та  впровадження реформи децентралізації на Житомирщині. Також Романович оприлюднив рейтинги по різних регіонах країни щодо показників і темпів об’єднання.

За його словами, не усі громади готові до об’єднання і у контексті цього йдеться не лише про бажання самих мешканців сіл, райцентрів та містечок, але й фінансовий аспект питання, забезпечення кадрами тощо.

Власне, одне із завдань зустрічі в ЖНАЕУ – розповісти про можливості працевлаштування молоді після завершення навчання у ВНЗ саме в ОТГ. Крім першого робочого місця, студенти можуть також проходити стажування чи практику в ОТГ.

«Ми продовжуємо працювати з молоддю, з метою її подальшого працевлаштування в об'єднаних громадах. Також ми розглядаємо можливість проходження практики та стажування. Вже наразі ми маємо десятки вакансій, які прогресивні громади надіслали нам для повернення студентів у невеличкі міста, селища та села. Вдячний ректору Житомирського національного агроекологічного університету Олегу Скидану   за розуміння проблеми та бажання долучитися до її вирішення», – зауважив експерт Сергій Романович.

Уже найближчим часом студентів агроуніверситету ознайомлять із переліком доступних вакансій в ОТГ області, а також з вимогами від роботодавців, умовами роботи та оплатою.

Романович додає, що зарплатні в ОТГ досить високі і там зацікавлені, в першу чергу, аби долучати до процесу молодих, креативних, енергійних та фахових людей, які готові працювати на розбудову громади.  

Ректор ЖНАЕУ Олег Скидан запевнив, що співпраця університету з центром розвитку місцевого самоврядування матиме розвиток. Зокрема, зацікавленість у цьому мають безпосередньо й викладачі навчального закладу, які також мають досвід проведення  зустрічей та консультацій для сільського населення щодо реалізації реформи децентралізації, залучення в громаду коштів тощо.

Нагадаємо, що науковці Житомирського національного агроекологічного університету, у рамках реалізації проекту Міністерства освіти і науки України “Інклюзивна модель сталого розвитку сільських громад в умовах євроінтеграційної перспективи”, провели практичний тренінг у Квітневій сільській територіальній громаді Попільнянського району Житомирської області. Під час заходу обговорювалися питання залучення інвестицій в умовах децентралізації та розширення повноважень новоутворених об’єднаних територіальних громад. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання