З початку травня на Житомирщині, в рамках реформування системи органів юстиції, повністю припинили свою діяльність міське, районні й міськрайонні управління юстиції. Натомість створюються 19 бюро правової допомоги як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Бюро розпочнуть свою роботу уже з 1 вересня, що значно розширить доступ громадян до безоплатної правової допомоги як первинної (юридичні роз’яснення та консультації), так і вторинної (послуги адвоката за рахунок держави для соціально незахищених верств населення).

До роботи в бюро запрошуються не тільки досвідчені юристи, а й молоді фахівці, у тому числі і випускники вищих навчальних закладів 2016 року, які здобувають вищу  юридичну освіту не нижче бакалаврського рівня.

Саме з цією метою 19 травня Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області спільно з Регіональним та Житомирським місцевим центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у стінах Житомирського національного агроекологічного університету був організований флешмоб – розповсюдження серед студентської молоді листівок з інформацією про реальну можливість побудови кар’єри в органах юстиції та участі у конкурсі на керівні посади в бюро правової допомоги.

Всеукраїнська акція, ініційована Міністерством юстиції України, збіглася у часі з проведенням у цьому виші ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розбудови правової держави в Україні та світі», на яку зібралися представники усіх вищих навчальних закладів Житомирщини різного рівня акредитації, у тому числі і тих шести, де готують майбутніх юристів. Тому актуальна інформація про конкурс,  терміни його проведення, умови участі, вимоги до претендентів, з якою знайомили студентів фахівці Головного територіального управління юстиції та центрів, стане для молоді якраз у нагоді. Важливо лише зуміти скористатися шансом реалізувати себе у професії.

Заступник начальника відділу законодавства, правової роботи та освіти Головного територіального управління юстиції Олена Шабінська виступила перед випускниками факультету екології і права.

«Участь у конкурсі може взяти кожен, хто має вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володіє українською мовою, впевнено користується персональним комп'ютером. Нам дуже важливо залучити до участі у конкурсі якомога більше гідних претендентів, особливо молоді, тому радо розглянемо ваші кандидатури», — наголосила студентам Олена Шабінська.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни