У Національному авіаційному університеті  в Києві відбулася підсумкова конференція ІІ-го Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні-2016».

За результатами оцінювання конкурсних робіт, серед переможців були й представники Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, дипломом ІІ ступеня у номінації «Оцінка екологічних ризиків та екоуправління» був нагороджений студент 6 курсу факультету екології і права спеціальності  «Екологія та охорона навколишнього середовища» Котвицький Б. В. (керівник наукової роботи к.с.-г.н., доц.. Бордюг Н. С.).

У номінації «Екологічна безпека у транспортній галузі»  диплом ІІ ступеня  отримали к.с.-г.н., доц. Бордюг Н. С. та студент 4 курсу факультету екології і права ЖНАЕУ Ломака О. Ф. 

Учасники конференції мали змогу пройти майстер-клас «Сучасні екологічні виклики. Тенденції сталого розвитку та раціональне природокористування» та отримати відповідні сертифікати.

 

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання