Протягом 17–19 квітня 2019 року на базі  Одеської національної академії харчових технологій проходив  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань  «Виробництво та технології» зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища».

В олімпіаді  взяли участь 127 представників 29 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України, серед яких студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, диплом І ступеня за високу командну результативність отримали студенти ЖНАЕУ   Богдан Остапенко, Катерина Лозко, Володимир Воробйов, Микола Гаращук та Євгеній Бовсуновський. Також їм вручили грамоти за високий рівень знань при вирішенні конкурсних завдань.