На базі Миколаївського Національного аграрного університету 11–13 травня відбувся
II етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015–2016 н.р. серед вищих закладів освіти України III–IY рівнів акредитації з освітньої спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Учасниками олімпіади були студенти технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Горкун Роман, Загоруй Іван  та Мельничук Олександр.

Вони отримали сертифікати учасників, а також здобули І місце із навчальних дисциплін «Технологія виробництва продукції свинарства» та «Технологія виробництва молока та яловичини».

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України