Студенти факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Бур’янчук Максим, Зінкевич Роман, Мартиненко Василь і Шнайдер Вікторія взяли участь в інтелектуально-спортивних змаганнях професійного спрямування «FORESTRY QUEST» серед студентів коледжів та університетів, що навчаються за спеціальністю "Лісове господарство".

 

Змагання проходили  25–27 жовтня на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру НУБІП України.

Перед змаганнями були проведені   екскурсії по науково-виробничих об’єктах Боярської ЛДС, а також проведений майстер-клас  від представників компанії «STIHL».  Після закінчення змагань представники FSC в Україні влаштували для учасників вікторину та цікаві фотоконкурси.

Відзначимо, що в Україні вперше проходили змагання студентів у такому форматі, де  учасниками  були студенти коледжів та університетів. Насичена і надзвичайно цікава  конкурсна програма викликала інтерес у 9 навчальних закладів, які і взяли участь у «FORESTRY QUEST».

Студенти  ЖНАЕУ гідно представили свій освітній заклад, продемонструвавши гарні знання та практичні навики.

За результатами змагань, учасники команди Житомирського агроуніверистету стали переможцями у І етапі, який складався з двох конкурсів – "Заміна ланцюга" і "Розкряжування колоди". 

Зокрема, у змаганнях по заміні ланцюга ІІ місце із 18 учасників  виборов  Бур’янчук Максим, а в конкурсі "Розкряжування колоди" першість здобув Мартиненко Василь.  

Керівництво ЖНАЕУ, колектив факультету лісового господарства вітає цих студентів із гарним результатом і здобутим досвідом участі у таких масштабних інтелектуально-спортивних змаганнях.

Окрема подяка організаторам змагань – студентському науковому гуртку «Kyiv Forestry Students Association» (KFSA), Ганні Лобченко і всім, хто зробив це змагання справжнім святом для студентів-лісівників.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання