«За дорученням студентів Житомирського національного агроекологічного університету та за підтримки ректорату  актив профкому студентів та студентської ради 19 грудня традиційно відвідав дитяче відділення обласної психіатричної лікарні №1 та дитяче відділення онкогематології   обласної дитячої лікарні, привітавши маленьких пацієнтів з днем Святого Миколая. Ці діти особливо чекають свята, оскільки вони вірять в чудо і вірять в нас. Ми не могли їх підвести і всією нашою дружньою студентською родиною, як і в минулі роки, підготували для них подарунки та виставу, - поділився голова студентського профкому ЖНАЕУ Олександр Лопатюк».

Студенти та викладачі ЖНАЕУ долучилися  до благодійної акції «Подаруй дитині свято» і  спільними зусиллями зібрали 7443 гривні, на які було закуплено іграшки, солодощі та фрукти для дітей.

«Особлива подяка викладачам та співробітникам  кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції за іграшки  та студентам спеціальності «Публічне управління та адміністрування» факультету економіки та менеджменту за підготовлену виставу, неймовірну.

Нагадаємо, що напередодні під час благодійного концерту команди 30+, який відбувся 18 грудня  в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера, колектив Житомирського національного агроекологічного університету   зібрав 13100 гривень на операцію для онкохворої Ольги Дзядович.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету