Студенти факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету 14 листопада  під керівництвом викладачів Грабара І.Г., Сукманюк О.М. та Коткова В.І. відвідали фабрику, що спеціалізується на виробництві фільтрів та фільтроелементів ТОВ «МАН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна».

Представник компанії Олег Продеус на початку екскурсії ознайомив відвідувачів з історією створення та досягненнями сучасного підприємства, що динамічно розвивається.

За його словами, ТОВ «МАН+ХУММЕЛЬ ФТ Україна» володіє кваліфікованим персоналом і ефективними бізнес процесами з виробництва фільтрів торгової марки «WIX FILTERS» до автомобілів вітчизняних і закордонних марок.

Студенти, які здобувають освіту за спеціальністю спеціальності  «Агроінженерія», мали можливість ознайомитися з технологічним процесом і спостерігати за роботою працівників безпосередньо на робочих місцях, а також оглянути продукцію –  фільтри й видаткові матеріали для вакуумних насосів і компресорів, повітряні й масляні фільтри та ремкомплекти для компресорного устаткування.

На складі зберігається запас сировини на декілька тижнів роботи, а також готова продукція, яка експортується за кордон в різні країни. Контроль якості на заводі дуже суворий, при цьому, кількість вибракування – мізерна. Всі масляні фільтри перевіряються на герметичність.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ