У Житомирському національному агроекологічному університеті 19 листопада   відбулася науково-практична конференція «Сучасні аспекти екології і права» в рамках проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: «Екологія» «Водні біоресурси та аквакультура», «Технології захисту навколишнього середовища», «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища», «Менеджмент природоохоронної діяльності», у якій взяли участь студенти та магістранти спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Науки про Землю», «Водні біоресурси та аквакультура».

Готували студентів до конкурсу науково-педагогічні працівники факультету екології і права кафедр Біоресурсів, аквакультури та природничих наук, Екологічної безпеки та економіки природокористування, Загальної екології.

Привітав учасників конференції декан факультету Євген   Данкевич, модератором конференції була заступник декана з наукової роботи Світлана   Матковська.

Серед кращих доповідей студентів відзначили виступи Свинтака Антона, Рабинчук Вікторії, Кундікова Павла, Рогаль Наталії, Сахнюк Катерини, Загляди Наталії та інших.

Через тиждень на факультеті екології і права відбудеться  науково-практична конференція «Сучасні аспекти права» в рамках проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей: "Право", "Адміністративне право і  процес, фінансове право, інформаційне право".

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ