Кафедрою менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука організовано участь студентів спеціалізації «Менеджмент організацій і адміністрування» у бізнес-тренінгу «Інноваційні підходи до бізнес-планування», який проводиться у рамках проекту Житомирської міської ради «Розвиток соціального бізнесу».

В межах тренінгу студенти вчилися формувати бізнес-ідеї для розвитку стартапів у соціальному підприємництві та розробляти бізнес-плани для їх реалізації.

Бізнес-тренер, голова Житомирської асоціації науковців та бізнес-консультантів Ольга Котвіцька відмітила високий рівень підготовки студентів, які успішно справились із завданням розробки оптимальної моделі планування у соціальному підприємництві.