У рамках вивчення навчальної дисципліни «Фінансова статистика» ( викладач – доцент Чугаєвська С.В.) 24 травня   для студентів 4 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету  провели лекцію на тему: «Статистика страхових послуг в Україні».

 

Важливу і корисну інформацію надала ведучий топ-менеджер та фінансовий консультант Міжнародної компанії «Metlife» у м. Житомир Омельчук Надія Олександрівна.

Студенти ЖНАЕУ дізналися про історію компанії, її досвід роботи в різних країнах світу.  У доступній формі було викладено інформацію щодо можливості та актуальності користування страховими послугами, перспективи ринку страхових послуг в Україні.

Змістовна дискусія спонукала студентів до різносторонніх запитань, які актуальні наразі. Великий інтерес викликали у  присутніх показники зростання кількості застрахованих осіб за видами страхування на рівні області, порядок взаємодії застрахованої особи та компанії у разі настання страхового випадку та умови укладання страхових угод.

У заключній промові топ-менеджер зауважила, що наразі в Житомирському відділенні компанії «Metlife» працює багато молодих спеціалістів – випускників ЖНАЕУ, зокрема із факультету обліку та фінансів, які користуються повагою серед колег.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання