У  Всесвітній день Землі на території Соболівського лісництва «Романівського лісгоспу АПК» комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» 24 квітня студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету висаджували лісові культури. 

Під керівництвом директора лісгоспу Мельника Івана Олександровича було створено 1,6 га. культур сосни звичайної, головний лісничий Волинець Леонід Петрович при проведенні інструктажу наголосив про важливість залучення молоді до створення стійких та високопродуктивних насаджень сосни звичайної в умовах південної частини Центрального Українського Полісся і Західного Лісостепу. 


У Соболівському лісництві є власні теплиці, в яких вирощують поліпшений посадковий матеріал для забеспечення посадки лісових культур, готуючись до акції лісники підготували грунт під посадку молодих саджанців, а також відібрали відсортований садивний матеріал.


Після ознайомлення з основними прийомами посадки студенство ЖНАЕУ, за допомогою досвідчених працівників лісового господарства, висадило понад 8 тисяч сіянців сосни звичайної та берези за допомогою меча Колесова. Поряд зі студентами працював лісничий, Яремчук Сергій Казимирович, інженер лісових та співробітники Соболівського лісництва, а також доцент Житомирського національного агроекологічного університету Матковська Світлана Іванівна.

Молоді природолюби залишилися задоволені  результатами своєї праці та гостинності лісівників. Після завершення заходу учасники акції прийняли рішення продовжувати співпрацю і надалі.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання