Виїзні практичні заняття із дисципліни «Комп’ютерні технології в лісовому господарстві», за участі науково-педагогічних працівників кафедри таксації лісу та лісовпорядкування Житомирського національного агроекологічного університету Юрія Сірука та Анатолія  Вишневського, а також аспіранта кафедри таксації лісу та лісового менеджменту Петра Дячука (НУБІП), відбулися 8 листопада у лісовому масиві ДП «Зарічанське ЛГ»  .

 

Студентам магістратури було продемонстровано сучасні технічні засоби для проведення інвентаризації лісу, а також картографування. 

«Дуже приємно, що окрім магістрантів були присутні студенти молодших курсів, котрі за власним бажанням вирішили відвідати ці виїзні заняття. Для  них  провели майстер-класи із визначення таксаційних показників із використанням сучасних таксаційних приладів. При цьому було продемонстровано роботу комплексу «FIELD MAP» та окремих його компонентів, здійснено аерофотозйомку пробної площі за допомогою безпілотного літаючого апарату, проведено камеральні роботи з обробітку і зведення матеріалів зйомки», – відзначив Сірук.

Заняття були проведені завдяки технічній підтримці кафедри таксації лісу та лісового менеджменту НУБІП.

 У рамках профорієнтаційної роботи аспірант Петро Дячук  ознайомив студентів магістратури із особливостями проведення досліджень на кафедрі та можливостями вступу в аспірантуру за спеціальністю «Лісовпорядкування та лісова таксація».

Окрема подяка Дячуку Петру за проведену корисну роботу та колегам із кафедри таксації лісу та лісового менеджменту НУБІП України за технічну підтримку. Сподіваємося на подальшу співпрацю, яка якісно відобразиться на підготовці майбутніх кадрів для лісової науки і виробництва.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


Корисні посилання