Лідерські якості та володіння іноземною мовою є невід'ємними атрибутами сучасного фахівця у будь-якій сфері діяльності.

З 3 лютого учасники «Юридичної клініки» Житомирського національного агроекологічного університету відвідують тренінги волонтера Корпусу Миру Карлоса Паласіо  в рамках проєкту "Лідерство для молоді" на базі інформаційно-ресурсного центру "Вікно в Америку" за підтримки Посольства США в Україні.

Мета проєкту – виховання лідерських якостей, розвиток креативного мислення та формування активної життєвої позиції; надихнути молодь вивчати англійську мову, яка не лише розширює коло кар'єрних можливостей, а й сприяє покращанню взаєморозуміння між американським та українським народами.

Майбутні правники з ЖНАЕУ мають можливість працювати в командах, вирішуючи ситуаційні завдання, розвивати комунікативні здібності та навички медіації, виступати перед аудиторією, презентуючи власне бачення проблемних ситуацій та підвищувати свій мовний рівень.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету