У рамках впровадження проекту «Приєднуйся до команди Ельворті» активно продовжується співпраця між компанією «Ельворті» та одним з провідних аграрних ВНЗ України – Житомирським національним агроекологічним університетом.

У листопаді минулого року делегація викладачів та студентів Житомирського національного агроекологічного університету вже відвідувала завод у м. Кропивницький, коли  відбулося підписання угоди про співпрацю між керівництвом підприємства та ректором ЖНАЕУ, а згодом на базі університету була відкрита вже шоста в Україні лабораторія сільськогосподарської техніки «Ельворті».

Вимоги роботодавців до підготовки майбутніх фахівців постійно зростають. Тому деканат факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ, з метою поглибленого вивчення дисциплін та базових конструкцій сільськогосподарської техніки, проводять екскурсії для студентів на провідному підприємстві машинобудування в Україні.

Такий підхід організації навчального процесу є найбільш доцільним у підготовці майбутніх фахівців.

Тож 19 квітня на заводі «Ельворті» проводилася екскурсія для студентів  І  курсу напряму підготовки «Механіка та інженерія», з метою вивчення роботи підприємства та кращого засвоєння отриманих теоретичних знань під час навчального процесу.

Зокрема, викладачі та студенти ЖНАЕУ ознайомилися з історією заводу, потужностями сучасного вітчизняного підприємства з виробництва посівної та грунтообробної техніки високого технічного рівня, умовами праці, оглянули виставку сівалок, культиваторів, борон, оприскувачів, навантажувачів, які виробляються на ПАТ «Ельворті».

На території заводу й у цехах студентів супроводжував екскурсовод та інші представники компанії, які пояснювали особливості технологічного процесу, роботи технологічного обладнання, специфіку праці на підприємстві тощо.

Таким чином студенти Житомирського національного агроекологічного університету отримали незабутні враження та практичні знання, що є гарною запорукою продовження навчання.

Подібні заходи сприяють засвоєнню теоретичних знань і практичних навичок, які студенти отримують під час навчання на лекційних заняттях та лабораторних роботах.

«Ельворті» є провідним та одним з найбільших підприємств, що успішно функціонує на ринку України вже понад 140 років і  одним з найпотужніших виробників техніки для посіву та обробітку грунту, стабільно працює на користь розвитку галузі.