Студенти технологічного факультету, а також факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 25 квітня переглянули мультимедійну виставу-променад «Листи незнайомому другу з Нью-Йорка», яку представили

 

діти-актори  театрального колективу прифронтового містечка Новгородське.

 «Листи незнайомому другу з Нью-Йорка» – масштабний український соціальний проект жанру інтерактивної документалістики: реальне життя прифронтових містечок у мультимедійній виставі-променад. Режисерці та  юним акторам вдалося створити красномовну виставу, яка допомагає краще зрозуміти та відчути життя під час війни.

У виставі-променад переплітаються особисті та історичні, культурні та індустріальні витоки. Вони виливаються у листи незнайомому друга з Нью-Йорка. Спеціально до гастролей один із юних акторів написав музичне запрошення у стилі реп. Це 17-річний Кирило Дем'янов, який не по-дитячому розповідає про життя у прифронтовій зоні.

Хлопець живе у Новгородському, де зараз грає разом із усіма дітьми акторами вистави-променад. Тур триватиме до 8 травня та, крім Житомира, пройде й в інших  містах країни –  Одесі, Дніпрі та Харкові.

 У виставі дев’ять локацій, кожна з яких має свій індивідуальний зміст. Разом із акторами глядач проходить шлях на Схід, всипаний сіллю, над головою якого гуляє запах хвої та свіжообробленої деревини. Дорога ниткою в’ється між териконами, оминаючи Новгородське, Торецьке, Авдіївку. Через щирі розповіді дітей, які наповнені тугою за мирними днями у Новгородському, глядач переймається долею дітей під час військового конфлікту.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання