У Житомирі напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 12 грудня, відкрили тематичну виставку, що відображає хронологію буремних подій, світлинами демонструє ті часи.

Експозиція «Чорнобильська катастрофа: вчора, сьогодні, завтра…» діятиме три дні у кінотеатрі «Жовтень», тому кожен охочий може завітати й переглянути її, аби не забути героїчний внесок ліквідаторів у сучасну Україну.

На відкритті виставки побували викладачі та студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету. Зокрема, вони ознайомились із фотопроектом     «Чорнобильські Дзвони», виставкою творчих робіт вихованців художньої школи – «Чорнобиль очима дітей»,  послухали виступи ліквідаторів аварії тощо.