У рамках практичного тренінгу з дисципліни «Інвестування» студенти ІІІ курсу факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування») разом з доцентом кафедри фінансів і кредиту Шевчук І. В. відвідали  30 жовтня філію інвестиційної компанії «Freedom finance».

Вже не вперше співробітники компанії гостинно відчиняють двері перед студентами економічних спеціальностей ЖНАЕУ.

Майстер-клас відвідали також доцент кафедри фінансів і кредиту Мартинюк Г. П. зі студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» факультету економіки та менеджменту в рамках практичного тренінгу з дисципліни «Міжнародні фінанси».

Інвестиційні консультанти  прочитали їм лекцію на тему «Мистецтво інвестування»,  під час якої акцентували на значенні інвестування, ознайомили аудиторію з перевагами та недоліками різних видів інвестицій, особливостями світового фондового ринку та основними напрямами діяльності компанії «Freedom finance Україна».

Цікава презентація, активне залучення студентства до обговорення дискусійних питань, дружня та невимушена атмосфера сприяли гарному засвоєнню матеріалу тренінгу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету