Навчальний процес не обмежується вимогами освітньої програми та аудиторними заняттями.
Вкрай важливим для становлення різностороннього фахівця, затребуваного на ринку праці, є наявність «softskills» універсальних соціальних навичок міжособистісного спілкування, ведення переговорів, вирішення нестандартних ситуацій, адаптації та креативного мислення. Засвоєнню таких "м'яких (гнучких) навичок" сприяють періодичні зустрічі студентів з фахівцями-практиками.

Зокрема,  24 лютого  студенти Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за  спеціальністю "Право", під керівництвом доцента кафедри правознавства, Наталії Бондарчук,відвідали тренінг адвоката і сертифікованого медіатора, члена Національної асоціації медіаторів УкраїниОлесі Гордієвич"Медіація як позасудова процедура врегулювання конфліктів".

Лектор пояснила, що таке «медіація» та в чому полягають її переваги у порівнянні з іншими формами врегулювання конфліктів та вирішенням спорів у суді; навела різницю між компромісом і консенсусом. 

Учасникитренінгу вгрупахвирішувалиспірміжконкуруючимикомпаніями Під час вирішення конфліктної ситуації стало зрозуміло, наскільки важливо уважно слухати співрозмовника та ставити якомога більше коректних запитань.Всі учасники тренінгу були відзначені сертифікатами.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання