Навчальний процес не обмежується вимогами освітньої програми та аудиторними заняттями.
Вкрай важливим для становлення різностороннього фахівця, затребуваного на ринку праці, є наявність «softskills» універсальних соціальних навичок міжособистісного спілкування, ведення переговорів, вирішення нестандартних ситуацій, адаптації та креативного мислення. Засвоєнню таких "м'яких (гнучких) навичок" сприяють періодичні зустрічі студентів з фахівцями-практиками.

Зокрема,  24 лютого  студенти Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за  спеціальністю "Право", під керівництвом доцента кафедри правознавства, Наталії Бондарчук,відвідали тренінг адвоката і сертифікованого медіатора, члена Національної асоціації медіаторів УкраїниОлесі Гордієвич"Медіація як позасудова процедура врегулювання конфліктів".

Лектор пояснила, що таке «медіація» та в чому полягають її переваги у порівнянні з іншими формами врегулювання конфліктів та вирішенням спорів у суді; навела різницю між компромісом і консенсусом.

Учасникитренінгу вгрупахвирішувалиспірміжконкуруючимикомпаніями Під час вирішення конфліктної ситуації стало зрозуміло, наскільки важливо уважно слухати співрозмовника та ставити якомога більше коректних запитань.Всі учасники тренінгу були відзначені сертифікатами.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету