Студенти факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету спільно із науково-педагогічними працівниками кафедри акушерства і хірургії Євтух Л.Г. та Грищуком Г.П. 13 березня вкотре мали можливість відвідати ТОВ «Українська генетична компанія» в рамках проведення виїзного заняття з навчальної дисципліни «Акушерстово, гінекологія та біотехнологія розмноження тварин».

 

У ході проведення заняття студенти взяли активну участь у виробничому процесі, отримали змістовну інформацію та кваліфіковані відповіді на поставлені питання.

Вони були присутні при підготовці штучної вагіни та взятті сперми від бугаїв-плідників, відвідали виробничу лабораторію Житомирського Селекційного Центру, проводили оцінку якості еякулятів, ознайомилися з процесами кріоконсервації, зберігання і транспортування сперми.

 Крім того, директор із селекційно-племінної роботи та відтворення с.-г. тварин Іваницька Валентина Миколаївна розповіла студентам про особливості індивідуального закріплення бугаїв-плідників за маточним поголів’ям стада та проведення аналізу генетичного прогресу в господарствах. 

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання