У рамках практичного тренінгу «Статистика тваринництва» для студентів 4 курсу спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»  Житомирського національного агроекологічного університету  організували екскурсію до ТОВ «Украгро-Полісся».

Проведення екскурсії забезпечила технолог – ветлікар, випускниця ЖНАЕУ – Марина Ігорівна Терещенко. Вона ознайомила студентів з основними напрямами роботи підприємства, сучасним обладнанням, надала пізнавальну інформацію про те, як здійснюються процеси забою та первинної переробки сільськогосподарської птиці. Екскурсанти мали можливість відвідати робочі цехи підприємства.

Під час тренінгу студенти активно обговорювали отримувану інформацію, ставили питання щодо ефективності виробництва продукції птахівництва та розроблення прогнозних параметрів розвитку птахівничої галузі на підприємстві.

«Екскурсанти висловлюють вдячність робочому персоналу ТОВ «Украгро-Полісся» за корисну інформацію та цікаву екскурсію.  Сподіваюся, що такі практичні заходи відіграють фундаментальну роль у професійній підготовці майбутніх технологів нашого університету», – відзначила к.е.н., ст. викладач кафедри аналізу  і статистики ім. І. В. Поповича Світлана Василенко.