У світі існує 28 підприємств «Kromberg & Schubert» і лише два з них – в Україні. Саме на такому підприємстві у Житомирі 15 червня змогли побувати студенти факультету екології і права, факультету інженерії та енергетики, факультету економіки і менеджменту  та  факультету обліку і фінансів Житомирського національного агроекологічного університету. Разом з ними також були перший проректор, проректор з навчальної роботи ЖНАЕУ Юзеф Цаль-Цалко, проректор з науково-педагогічної роботи,  соціального та гуманітарного розвитку ЖНАЕУ Іван Мартинчук, декани й викладачі.

Спочатку для  всіх провели екскурсію виробництвом, а потім влаштували круглий стіл, під час якого обговорили можливості подальшої співпраці і успішного працевлаштування студентів.

Підприємство «Kromberg & Schubert» на околиці Житомира почало працювати відносно нещодавно. Серед 1300 робітників – 80% мешканці міста й району, переважно молодь. Для них забезпечили належні умови, хорошу заробітну плату.

ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна" - підприємство з 100% іноземними інвестиціями по виготовленню електричних бортових кабельних систем  для найбільших європейських виробників автомобілів (VW, BMW, Audi, Mercedes). Свою продукцію компанія експортує в Австрію, Німеччину, Угорщну і Польщу. Сировину для роботи також привозять із Угорщини і Австрії.

Контроль якості на виробництві відбувається абсолютно на кожному етапі. Співробітники розуміють, ща за репутацію компанії, відповідає увесь колектив.

Студентам ЖНАЕУ показали як відбувається виробництво кабельних систем. Кожен працівник має своє конкретне завдання: хтось приймає і контролює привезені матеріали, хтось ріже кабелі чи монтує їх, а хтось – перевіряє якість і надійність готової продукції.

Для бажаючих працювати на виробництві передбачено оплачуване навчання, але для початку необхідно подати резюме. З переліком вакансій на даний час студентів агроуніверситету також ознайомили під час зустрічі та зауважили, що на підприємстві працює значна кількість випускників саме цього навчального закладу.

Начальник виробництва Ярослав Мельник розповів про цінності підприємства й тих працівників, чиї історії без сумніву можна вважати успішними, наголошуючи, що у їх числі може бути кожен, адже ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» продовжує розширювати свої потужності та набирати штат. Він також коротко ознайомив присутніх із вимогами до кандидатів, які прагнуть працювати на підприємстві.  За його словами, на «Kromberg & Schubert» -  цілком реальна можливість кар’єрного зростання: від роботи на лінії до керівної посади.

Ще один співробітник ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна»  - Максим Козирєв, порадив, як краще і правильніше оформлювати резюме, проходити співбесіду.

«Цей візит на підприємство став результатом наших попередніх перемовин із керівництвом, - відзначає проректор ЖНАЕУ Іван Мартинчук. – Вони пішли нам на зустріч та запросили наших студентів й викладачів на екскурсію. На сьогоднішній день, агроуніверстет має практику поїздок на виробництво, бо ми розуміємо, що не має бути розриву між навчальним закладом, який готує фахівців за певними напрямами, і потенційними роботодавцями. «Кромберг енд Шуберт Україна» демонструє свою соціальну відповідальність, а разом з тим, забезпечує робочими місцями молодь. Безумовно, ми зацікавлені у тому, аби наші випускники працювали на підприємтві з європейькими цінностями та умовами, тим паче готуємо фахівців суміжних спеціальностей».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни