Викладачі і студенти факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету 16 квітня побували в   Музеї грошей НБУ, де оглянули експозицію, головна мета якої – розповісти про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення.

Музей грошей – культурний центр і освітня платформа, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності населення. Музей офіційно відкрито 24 березня 2004 року, проте формування колекції розпочалося ще в 1989 році. Наразі вона налічує понад 13 000 експонатів.

Друга частина подорожі – Національний парк "Межигір'я", – була не менш цікавою. Фонтани, штучні озера, водоспади, зоопарк, декоративні дерева – все це захоплювало і, водночас, вражало відвідувачів.