Кафедра міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Житомирського національного агроекологічного університету організувала для студентів тренінг “Міжнародний бізнес”.

В сучасних реаліях, що характеризуються посиленням процесів глобалізації та інтеграції, проблема визначення та врахування особливостей міжнародного менеджменту у бізнесовій діяльності стає все більш актуальною.

«Студенти     ЖНАЕУ пов'язують своє майбутнє з міжнародним бізнесом, тому ми провели практичний тренінг у Міністерстві закордонних справ України – центральному органі виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері зовнішньоекономічних відносин», – зазначають викладачі кафедри.