Викладачі кафедри правознавства факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету разом зі студентами І курсу спеціальності «Право»   25  вересня відвідали Національний історичний музей України, здійснили оглядову екскурсію до Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, а також ознайомилися із роботою Конституційного Суду України.

 

Зокрема, у супроводі доцентів кафедри правознавства ЖНАЕУ Прокопенко І.П та Бондарчук Н.В. першокурсники завітали у  Київ та ознайомилися з історією визначних пам’яток.


Експозиції історичного музею в хронологічній послідовності розкривають основні етапи боротьби за самостійну Українську державу з найдавніших часів до сьогодення та дали змогу ознайомитися студентам з такими тематичними виставками: «Україна в роки Першої  Світової війни та національно – визвольні змагання», «Україна у 20 ст. Доба незалежності» та ознайомилися з виставкою «100 років Української революції. Відродження держави». Завдяки екскурсії студенти змогли поринути у минуле та ознайомитися із зразками тогочасної зброї, документами Центральної Ради, грошовими знаками УНР, документами міжвоєнного періоду, які несуть у собі великий дух історії Національної України.

«Це дасть можливість студентам краще розуміти трагічні сторінки нашої історії, жертовність Героїв Революції Гідності, які боролися за те, щоб зараз ми жили та дихали вільно у незалежній Україні. Ми, українці повинні пам’ятати про це та бути справжніми патріотами», - відзначають на кафедрі правознавства ЖНАЕУ.

Також студенти Житомирського агроуніверситету мали нагоду ознайомитись з одним із найбільших християнських центрів-святинь національної культури та архітектури, а ще  -  історією, повноваженнями і діяльністю Конституційного Суду України, роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду, відвідали Бібліотеки, Архіву, Зали засідань та оглянули музейні експозиції. 


Поїздка відбулася за сприяння проректора з виховної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ Мартинчука І.В., завкафедрою правознавства  - доцента Ляшенко Р.Д., доцентів кафедри правознавства -  Прокопенко І.П. та Бондарчук Н.В., заступника декана з виховної роботи  - доцента Світельського М.М. та голови профкому студентів  ЖНАЕУ Лопатюка О.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання