Виїздне заняття  до вольєрного господарства «Каміа плюс», що розташоване у Андрушівському районі провели для  студентів Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема,  вони збагатилися практичними навичками екологічно орієнтованого збереження генетичного фонду основних мислівських видів Полісся.

Супроводжувала  студентів доцент кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук Матковська С.І.

Під час  подорожі студенти  задавали питання директору Борису Сусу, який також  ділився секретами утримання муфлонів, ланей.

Виробничниками для студентів було проведено сафарі-екскурсію, під час якої в побачили кабанів, оленів, лосів, муфлонів, лань, куріпок та інших звірів і птахів.

Студенти отримали задоволення від годівлі з рук приручених диких  тварин та пообіцяли виробничникам повернутися до них на практику – допомагати доглядати підопічних.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету