Кафедра менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука Житомирського національного агроекологічного університету 11 травня під керівництвом викладача доц. к.е.н. Овдіюк О. М. організувала практичний тренінг для студентів спеціальності «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва».

Захід  проходив у рамках проекту Житомирської міської ради «Весняні освітні студії. Школа соціального підприємництва».

Під час тренінгу студенти ЖНАЕУ вчилися формувати бізнес-ідеї для розвитку стартапів у сучасному  соціальному підприємництві та розробляти бізнес-плани для їх реалізації.

Бізнес-тренер, голова Житомирської асоціації науковців та бізнес-консультантів Ольга Котвіцька відзначила високий рівень підготовки студентів, які успішно справились із завданням розробки бізнес-плану.

PIКК

web прийом до аспірантури