Протягом 10–11 травня  у Таврійському державному агротехнологічному університеті на кафедрі «Машиновикористання в землеробстві» проходив II тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання».

Її учасниками були студенти з Харкова, Житомира, Вінниці, Дніпра, Умані, Хмельницького, Полтави, Львову та  інших міст.

Зокрема, від Житомирського національного агроекологічного університету в ІІ тур Всеукраїнської олімпіади пройшли студенти факультету інженерії та енергетики Катерина Цьопич та Андрій Кондратюк. Заходи у рамках проведення олімпіади відвідали декан факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ Ярослав Ярош і завідувач кафедри механіки та інженерії агроекосистем Савелій Кухарець.

Програма олімпіади включала 2 тури: теоретичний і практичний. На першому із них студенти мали дати вичерпні відповіді на два питання теоретичного плану і розв’язати практичну задачу.  У другому турі учасникам потрібно було за час, який не перевищував 6 хвилин, на лабораторному міні-макеті поля визначити продуктивність роботи макету машинно-тракторного агрегату.

Отож, за результатами виконаних завдань олімпіади, студентка ЖНАЕУ Катерина Цьопич отримала диплом за ІІ місце, а студент ЖНАЕУ Андрій Кондратюк – диплом за перемогу в номінації.

Відзначимо, що, у рамках проведення II туру Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Експлуатація машин і обладнання», викладачі та студенти із різних аграрних ВНЗ країни ознайомилися із матеріальною та начально-методичною базою кафедри «Машиновикористання в землеробстві» Таврійського ДАТУ.  Учасникам заходу продемонстрували  низку оригінальних лабораторно-практичних робочих місць, які створені з використанням сучасного електронно-вимірювального обладнання на основі ЕОМ і розробок науковців цього  Таврійського ДАТУ.

Одночасно з олімпіадою відбулася науково-методична дискусія-семінар щодо удосконалення методичних підходів при викладанні дисциплін, які формують рівень підготовки майбутнього фахівця-експлуатаційника сільськогосподарської техніки.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України