Міністерство молоді та спорту України, спільно з управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської  ОДА протягом 16–17 жовтня проводили  Всеукраїнський семінар «Сільський туризм: нові можливості молодіжного підприємництва на селі», участь в якому взяли студенти і викладачі факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальності «Туризм» і «Публічне управління та адміністрування»).

 

Мета заходу – сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі. До участі у семінарі  організатори  відібрали найбільш активних  та зацікавлених у співпраці молодих представників  з кожної області.

Усіх присутніх на семінарі привітала начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської  ОДА Світлана Гресь.

Про туристичний потенціал та родові садиби Житомирщини розповіла під час виступу викладач ЖНАЕУ Марія Плотнікова, а корисними порадами й досвідом у цьому напрямку поділився Михайло Васильєв – голова ГО «Народний рух захисту Землі».

У рамках  заходу  гості з усієї країни оглянули кілька садиб на Житомирщині – «Грінвуд», «Кіт Баюн та Кривенька Качечка», «Поліську хату», «Тетерівський кіш» і садибу «Художника», відвідали музейний комплекс «Ремісничий двір»,  Корчацький костел, Тригірський Преображенський монастир, музей Трипільської культури, залишки палацу Терещенків у Денишах, взяли участь у квесті «Скарби Полісся», провели практичну роботу в групах «Власний бізнес у сільському туризмі», дізналися про «Переваги сільського туризму. Як досягнути успіху в сільському туризмі».

Після завершення семінару мали ще одну приємну зустріч – до них завітали особисто  заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема і заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, аби  привітати і вручити сертифікати.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання