Співробітники кафедри технологій переробки та якості продукції тваринництва  Житомирського національного агроекологічного університету 28 квітня провели виїзні заняття з дисциплін «Технологія переробки молока», «Технологія переробки продукції тваринництва» та «Стандартизація продукції тваринництва»  на базі  ПП «Галекс-Агро».

Зокрема, студенти ЖНАЕУ відвідали СТОВ «Городищанське» та ТОВ «Органік Мілк».

Відзначимо, що приватне підприємство «Галекс-Агро» – сертифікований виробник продукції рослинництва, тваринництва та переробки.

Представляє собою вертикальну інтеграцію підприємств: СТОВ «Городищанське», ТОВ «Органік Мілк» утворюючих виробничу ланку від виробництва органічної продукції рослинництва і тваринництва, до переробки органічної сировини на першому в Україні молокозаводі ТОВ «Органік Мілк», потужністю 30т/доба, який виробляє лише органічну сертифіковану продукцію.

Компанія має повний завершений цикл виробництва від вирощування кормів, утримання поголів'я м'ясо-молочного стада до переробки молочної сировини і виробництва кінцевого продукту споживання.

Сучасний фермерський комплекс європейського зразка і новітній високотехнологічний молокопереробний завод дозволяють досягати показників високої якості і безпеки продукції.

На молокозаводі ТОВ «Органік Мілк» викладачі та студент ЖНАЕУ змогли продегустувати продукцію підприємства.  

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання