Працівники Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області спільно зі студентами та викладачами Житомирського національного агроекологічного університету долучилися до Всеукраїнської акції «Я складаю сесію без хабарів».

Зокрема, 27 червня, працівники Управління привітали студентів ЖНАЕУ з успішним завершенням навчального року, а випускників – з отриманням дипломів.

«Впевнені, що знання, які студенти отримали в стінах Житомирського національного агроекологічного університету, дозволять їм бути ефективними та на практиці вносити свій вклад у відродження нашої держави», – вважають представники управління.

Учасники, які долучилися до акції, отримали інформаційні матеріали Міністерства юстиції України «Вимагають хабара за іспит чи навчання?».