Гордієнко Олена Віталіївна та Сморщок Олена Володимирівна, студентки ЖНАЕУ (випускаюча кафедра економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління, завідувач к.е.н.. професор Якобчук Валентина Павлівна) стали переможцями в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність» та «Менеджмент» спеціалізація «Управління у сфері економічної конкуренції», які проходили на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 22 березня 2018 року та Полтавської державної аграрної академії – 20 квітня 2018 р.

Високий рівень підготовки учасниць, креативні підходи у викладенні матеріалу, інноваційні рішення знайшли своє відображення у наукових роботах учасниць та виступах, що відмічено відповідними дипломами.

Житомирський національний агроекологічний університет