У Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова 29 липня відбулось урочисте складання Військової присяги на вірність українському народові студентами ВНЗ, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою офіцерів запасу.

 

Більше 180 курсантів урочисто присягли вірно й самовіддано служити українському народові, сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок. Зокрема, серед них – 10 студентів Житомирського національного агроекологічного університету.

За словами проректора з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку ЖНАЕУ  Івана Мартинчука, який був присутній на заході, загалом у ці дні прийняли присягу в інституті та у військових частинах близько 100 студентів агроуніверситету.

Також він нагадав, що випускники Житомирського національного агроекологічного університету у складі різних підрозділів обороняють країну з перших днів війни на Сході.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання