Студенти факультету лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету   на  наймасштабнішому спортивно-навчальному заході в історії незалежної України у сфері вищої лісівничої освіти – Всеукраїнських змаганнях "Forestry Quest"– здобули ІІ місце.

Змагання відбулися на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру ВП НУБіП України «Боярська ЛДС» протягом 17–18 жовтня та об’єднали 15 команд (60 учасників) з різних регіонів країни.

Склад команди ЖНАЕУ: Зінкевич Роман, Лінійчук Андрій, Рубанова Олена, Висоцький Владислав. Призери були нагороджені дипломами ІІ ступеня і подарунками.

Крім цього, житомирські студенти показали найкращі результати у проведенні інструментальної таксації насадження і відмінні показники у змаганнях іх бензопилою.

Студентка  ІІІ курсу агроуніверситету Рубанова Олена продемонструвала прекрасний результат у змаганнях по кряжуванню колоди, здобувши друге місце із 30 учасників.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури