Команда Житомирського національного агроекологічного університету у складі студентів спеціальностей "Облік і оподаткування" (Анастасія Іванова - капітан команди, Любов Кудра, Наталія Торовіна, Борисенко Дар'я), "Публічне управління" (Похільченко Олександр), "Право" (Фамілярський Олег), "Екологія" (Кухта Максим) 16 грудня  під науковим кураторством професора Мороз Ю.Ю. та доцента Чугаєвської С.В. взяла участь у фінальному турі Всеукраїнського конкурсу "Look of New Generation/Погляд нового покоління - 2019". 

 

 Їх робота стосувалася розробки стратегічного проекту створення сприятливого інноваційно-інвестиційного клімату щодо подолання трудової міграції населення України. Дослідження здійснювалося на прикладі Тетерівської об'єднаної територіальної громади. 

Студентами було здійснено опитування 300 респондентів, оброблено отримані дані, розроблено людиноцентровану модель розвитку територіальної громади, розроблено модель аграрно-індустріального парку, що носить прикладний характер, здійснено прогнозування тенденцій трудової міграції за умови впровадження запропонованих ідей.  

Пропозиції студентів ЖНАЕУ носять абсолютно реалістичний характер і можуть бути використані для розбудови Тетерівської ОТГ та інших ОТГ, що обговорено в Громадській раді при Житомирській  ОДА.

За підсумками конкурсу, команда ЖНАЕУ стала переможцем у номінації "Реалістичність та результативність" і була визнана однією із найкращих на конкурсі.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання