Найкращі спортсмени та тренери Житомирщини стали лауреатами щорічного конкурсу у 2018 році та отримали заслужені нагороди і відзнаки від керівників області. Церемонія нагородження переможців пройшла  12 грудня у Житомирській обласній філармоній ім. С. Ріхтера. Від імені голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича лауреатів спортивного 2018 року привітав заступник голови ОДА Ярослав Лагута. Участь у церемонії нагородження також взяв голова обласної ради Володимир Ширма.

 

У номінації «Сила духу» нагороди отримали студенти Житомирського національного агроекологічного університету–  Філон Анастасія, призерка чемпіонату Світу з волейболу сидячи (факультет екології і права ) і Зелінський Данило, призер кубку Світу з карате (факультет екології і права).

 

Переможцем у номінації «Краща команда з ігрових видів спорту» стала команда з волейболу «Житичі» – переможці чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги, у складі якої також грає студент агрономічного факультету ЖНАЕУ  Андрій Михальчук.

Відзначимо, що у 2018 році на Житомирщині провели 175 чемпіонатів області, 16 чемпіонатів України. Спортсмени області взяли участь у 285 чемпіонатах України з олімпійських та неолімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту переможцями та призерами сталим понад 800 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 120 спортсменів з таких видів спорту: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг-фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон».

Нагадаємо, що у Житомирському національному агроекологічному університеті нещодавно також відзначали спортсменів року.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання