Студенти та співробітники факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 17 квітня   надали практичну допомогу при озелененні території Житомирського екологічного ліцею №24.

 

Декан факультету Данкевич Євген Михайлович у дружній співпраці з директором ліцею Дудік Ганною Павлівною, учнями 1-х та 11-х класів, студентами 1-ого та 3-ого курсів факультету екології і права ЖНАЕУ  висадили 100 саджанців  горобини на території прилеглій до будівлі  навчального закладу.

 Ліцеїсти радо допомагали студентам. Зокрема, першокласникам сподобалося поливати молоді деревця, старшокласникам – передавати свої знання молодшим друзям,  а студенти розповідали ліцеїстам про університет.

Наприкінці акції вирішили  продовжувати екологічно орієнтовану співпрацю і надалі.

Нагадаємо, що на базі ЖНАЕУ 11 квітня відбулася дискусійна панель   «Зелене місто: клімат та урбаністика», у рамках якої спікери  розповідали про зелене місто, клімат та урбаністику, стратегію та візію, сталий розвиток, енергозбереження тощо.

У контексті цього Іван Мартинчук згадав про екологічні проекти та ініціативи, до яких долучається Житомирський агроуніверситет – влаштовують Дні довкілля, проводять благоустрій на території ВНЗ, Ботанічного саду та прилеглих ділянках, прибирають береги річок від сміття, висаджують ліс, декоративну зелень та фруктові дерева, збирають пластикові кришечки у рамках проекту «Шлях додому» на підтримку воїнів АТО, беруть участь у загальноміській толоці та проводять власні заходи екологічного спрямування, інше.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання