У рамках практичного тренінгу «Економічне обґрунтування управлінських рішень» під керівництвом ст. викладача Василенко С.В. та доцента Паламарчук Т.М. студенти технологічного факультету та факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету 12 квітня відвідали виробничий об’єкт компанії «Kromberg & Schubert» (м. Житомир).

 

Організаційний менеджер компанії «Кромберг енд Шуберт Житомир» Наталія Кашталінчук ознайомила студентів з її історією та діяльністю підприємства. Зокрема, історія компанії становить 114 років. Її діяльність представлена у 35 країнах світу – від Австрії та Німеччини до Мексики, Аргентини та Китаю.

В Україні «Кромберг енд Шуберт» має понад 10-літню історію успіху. Житомирський завод «Кромберг енд Шуберт» – другий в   державі, де на даний час працює понад 2000 осіб.

Підприємство  виготовляє кабельну продукцію для відомих автомобільних брендів –  Mercedes, Volkswagen, BMW, Audi.

На початку 2018 року розпочалося впровадження нового проекту «Seat Ateca», який відкриває нові можливості та вищий рівень оплати праці для  співробітників компанії.

Під час тренінгу студенти ЖНАЕУ активно обговорювали отримувану інформацію, ставили запитання щодо практичної спрямованості прийняття управлінських рішень в умовах діяльності компанії «Kromberg & Schubert».

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет налагодив співпрацю з «Kromberg & Schubert» два роки тому і з того часу студенти та випускники мають можливість не лише відвідувати підприємство, але й працевлаштовуватися і набиратися досвіду.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання