У сесійній залі Житомирської міської ради 23 листопада  2016 р. відбулося закриття 44 сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школа місцевого самоврядування».

Випускниками цьогорічного курсу стали 97 слухачів, які отримали сертифікати про закінчення навчальної програми. Серед них також були й студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Привітали випускників заступник міського голови Матвій Хренов та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«Завдяки лекціям, які нам читали начальники управлінь, департаментів, ми дізналися багато цікавих і корисних речей про систему місцевого самоврядування. Кожен лектор представляв матеріал дуже доступно, розповідаючи про функції підрозділів Житомирської міської ради. Пощастило також прослухати лекцію заступника міського голови, були першими слухачами проекту візії міста і з перших уст  дізналися про те,  що і де буде впроваджуватися в  Житомирі. Одним словом, усім раджу пройти  «Школу місцевого самоврядування», – ділиться враженнями студентка Житомирського національного агроекологічного університету Марія Ревінцова.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни