До кінця 2019 року  у Житомирському національному агроекологічному університеті створять Центр дуальної освіти, оскільки навчальний заклад здобув перемогу у конкурсі на найкращу концепцію такого центру і отримає фінансування з обласного бюджету.

 

Такий центр має покращити ситуацію з працевлаштуванням студентів, здобуттям ними практичних навичок ще під час навчання, а роботодавцям допоможе отримати молодих, проте вже фахово підготовлених спеціалістів.

Нагадаємо, що  наприкінці минулого року   Житомирський національний агроекологічний університет та  ПП «Галекс-Агро» у рамках проекту ЄС «Молодіжний кластер органічного бізнесу Баранівської ОТГ» розпочали впровадження спільного  проекту з дуальної освіти, а з лютого 2019 року 22 студенти з шести різних спеціальностей протягом кількох місяців  проходили стажування на полях і фермах органічних агрокомпаній  підприємства. 

До слова, найкращі студенти-«дуалісти» восени цього року поїдуть на двотижневе стажування на одну з органічних ферм ЄС (м. Брно, Чехія). Вони  вивчатимуть успішні практики, інноваційні технології ведення тваринництва, покращення якості молока та збільшення надоїв, які можливо адаптувати в Україні. 

«Сподіваємося, поїздка збільшить мотивацiю молодi залишатися працювати у місцевих органічних компанiях, а відтак –  долучитися до розвитку Баранiвської ОТГ», – відзначають представники Інституту Громадянського Суспільства, який сприяє  впровадженню пілотної навчальної програми і навчальної поїздки. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання