Кожна дитина вірить у казку і чекає в День Святого Миколая здійснення найзаповітніших мрій. Саме тому студенти Житомирського національного агроекологічного університету вирішили подарувати маленьким пацієнтам дитячого відділення онкогематології та дитячого відділення психлікарні справжнє диво – здійснення їх бажань. Напередодні свята пацієнти дитячого відділення онкогематології написали листи до Святого Миколая зі своїми бажаннями. По університету було оголошено збір коштів та іграшок.Придбавши все, що просили онкохворі діти в листах колектив профкому студентів та студентської ради, а також бажаючі студенти за сприянням ректорату відвідали разом з Святим Миколаєм дитяче відділення онкогематології і привітали від імені всіх студентів університету дітей зі святом. У дитяче відділення психлікарні, де на нас з нетерпінням чекали ми теж не поїхали з пустими руками. У торбині Святий Миколай приніс діткам багато іграшок, солодощів та фруктів. Напевно, немає на світі найкращих почуттів та емоцій за ті, що огортають душу коли спостерігаєш за радістю в очах маленьких янголів. Добру справу зроблено!!! Тепер можна з чудовим настроєм зустрічати новорічні свята. Профком студентів, студентська рада університету та ректорат виносить щиру подяку всім студентам, викладачам, які долучились до збору коштів та іграшок.
Зібрано - 15984 грн.
Витрачено – 12764,89 грн.


Гроші, які залишились будуть використані на благоустрій дитячого майданчику дитячого відділення психлікарні, куди ми разом з Вами завітаємо напередодні Дня захисту дітей.
P.S. Дякуємо за Ваші щирі та відкриті серця. З наступаючими новорічними святами!!!

https://vk.com/album-9364656_225544584

https://vk.com/album-9364656_225545160
https://vk.com/album-9364656_225545200
https://vk.com/album-9364656_225545007

З повагою,
Профком студентів університету
Студентська рада університету
Ректорат

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання