Викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету спеціальності "Право" взяли участь у практичному тренінгу в рамках проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні».

 

Нагадаємо, що цей проект  в Україні розпочав свою роботу у лютому 2016 року з тлумачення явища академічної доброчесності. Академічна доброчесність є поняттям загальноприйнятим у розвинутих країнах сучасного світу, означає, що у процесі навчання чи досліджень, студенти, викладачі та науковці керуються, передусім, принципами чесності, чесної праці та навчання. Плагіат, списування, несанкціоноване використання чужих напрацювань є неприйнятним і, жодним чином, не толеруються в спільноті. Академічна доброчесність стосується не лише якості освіти  – вона напряму впливає на те, яких громадян виховує система вищої в країні, які цінності закладаються під час навчання в університеті та яким є «секрет успіху» в суспільстві. 

Проект «Сприяння академічній доброчесності в Україні», що його реалізують Американські ради з освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів, охоплює 10 українських університетів з різних регіонів і з різними характеристиками. Результатом роботи проекту повинні стати своєрідні «історії успіху» , які можна використати для трансформації системи вищої освіти загалом.

У рамках проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні» студенти, викладачі та персонал ВНЗ отримують практичні знання та навички щодо основних принципів поняття «Академічна доброчесність» , а також план дій з впровадження цих принципів у своєму ВНЗ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання