Викладачі та студенти Житомирського національного агроекологічного університету спеціальності "Право" взяли участь у практичному тренінгу в рамках проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні».

 

Нагадаємо, що цей проект  в Україні розпочав свою роботу у лютому 2016 року з тлумачення явища академічної доброчесності. Академічна доброчесність є поняттям загальноприйнятим у розвинутих країнах сучасного світу, означає, що у процесі навчання чи досліджень, студенти, викладачі та науковці керуються, передусім, принципами чесності, чесної праці та навчання. Плагіат, списування, несанкціоноване використання чужих напрацювань є неприйнятним і, жодним чином, не толеруються в спільноті. Академічна доброчесність стосується не лише якості освіти  – вона напряму впливає на те, яких громадян виховує система вищої в країні, які цінності закладаються під час навчання в університеті та яким є «секрет успіху» в суспільстві. 

Проект «Сприяння академічній доброчесності в Україні», що його реалізують Американські ради з освіти за участі Міністерства освіти і науки України та за підтримки Посольства Сполучених Штатів, охоплює 10 українських університетів з різних регіонів і з різними характеристиками. Результатом роботи проекту повинні стати своєрідні «історії успіху» , які можна використати для трансформації системи вищої освіти загалом.

У рамках проекту «Сприяння академічній доброчесності в Україні» студенти, викладачі та персонал ВНЗ отримують практичні знання та навички щодо основних принципів поняття «Академічна доброчесність» , а також план дій з впровадження цих принципів у своєму ВНЗ.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання