Студенти Житомирського національного агроекологічного університету спеціальностей «Водні біоресурси та аквакультура» та «Екологія» 14 березня долучилися до екологічної акції із вселення рослиноїдних видів риб у водосховище «Житомирське» в районі провулка Гуйвинський у Житомирі.

Роботи із вселення водних біоресурсів контролювалися представниками Житомирського рибоохоронного патруля.

Завантаження зарибку відбулось у с. Пустоварівка Сквирського району Київської області, де розташовано риборозплідне господарство. Було доставлено 820 екземплярів білого амура вагою близько 246 кг та 5330 екземплярів  гібриду білого і строкатого товстолоба вагою близько 1599 кг. На закупівлю риби спрямували кошти з фонду охорони навколишнього середовища.

Житомирський рибоохоронний продовжує зариблення водосховища "Житомирське". Загалом у річку Тетерів випустили 1 тис. екземплярів білого амура та приблизно 6 тис. екземплярів гібриду білого і строкатого товстолобика, що становить майже 12 тонн. Середня вага однієї риби 300 грамів.

Студенти та викладачі  агроуніверситету  (Іщук Оксана, Федючка Микола та Світельський Микола) зустрілися з інспекторами та начальником Житомирського рибоохоронного патруля, співробітником кафедри біоресурсів, аквакультури та природничих наук ЖНАЕУ – Гонтаром Олександром.

Обговорювалися питання подальшої співпраці із залученням студентів  навчального закладу до проведення екологічних акцій з виготовлення та встановлення нерестових гнізд для риб у водоймах області і очищення берегів р. Тетерів у Житомирі та водоймах   області.

Житомирський національний агроекологічний університет