З самого ранку 19 квітня більше трьохсот студентів факультету лісового господарства, агрономічного факультету, факультетів екології і права, економіки та менеджменту, обліку та фінансів, інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету вийшли на прибирання.

У рукавичках та з мішками для сміття вони взялися порядкувати у зелених насадженнях за пішохідним мостом у парку ім. Ю. Гагаріна – охопили південно-західний напрямок лісопарку та схили біля річки. Саме тут з весни і до осені полюбляють відпочивати компніями житомиряни, а от прибирати за собою не поспішають.

Багато використаного одноразового посуду і пляшки від спиртного лежать буквально купами. Дещо залишилося від відпочивальників ще з минулого року і поросло травою.

Викладачі факультету лісового господарства – доцент кафедри загального лісництва Олександра Климчук й доцент кафедри таксації лісу та лісовпорядкування Анатолій Вишневський, які супроводжували студентів, розповідають, що прибирання на цій ділянці проводиться щорічно під час різних акцій.

Зокрема, три роки тому тут вже прибирали студенти факультету лісового господарства, але тоді сміття було ще більше. Можливо, житомиряни все-таки навчилися більш культурно відпочивати на природі або ж ще покажуть себе під час травневих свят.

Зібрані мішки зі сміттям студенти вантажать на автомобіль, який, на їхнє прохання, надали з міськради.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни