У рамках тренінгу “Міжнародний агробізнес” студенти факультету економіки та менеджменту  Житомирського національного агроекологічного університету (спеціальності “Міжнародні економічні відносини” та спеціалізації “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”) 17 квітня   зустрілися з представниками “Об’єднання менеджерів тваринницьких ферм в Данії”.

 

Метою даного об’єднання є надання можливості для проходження практики в Данії студентам аграрних вузів і коледжів України та створення інформативної та навчальної бази для роботи і практики.


Студенти мали змогу поспілкуватися з  випускниками Житомирського національного агроекологічного університету  (випуск 2005 року, спеціальність “Менеджмент ЗЕД”) – Осіпчук Вірою та Осіпчуком Дмитром, які поділилися власним досвідом про можливості закордонного стажування для студентів аграрних  ВНЗ, ознайомили зі специфікою роботи менеджера на сучасній тваринницькій фермі.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання