На факультеті екології і права у Житомирському національному агроекологічному університеті 7 квітня провели лекцію-семінар «Сучасні кліматичні умови та можливості прогнозів».

Участь у заході взяла доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділу гідрометеорології та довгострокових погодних прогнозів Інституту гідрометеорології НАН України Мартазінова Вазіра Файзулівна. 

Вона чітко відзначила у своїй доповіді погодні зміни квітня, в температурному та вологістному режимах, а також те, що вплив антропогенних факторів на зміни погодно-кліматичних умов є більше модним, ніж науково-обґрунтованим фактором.

Декан факультету екології і права ЖНАЕУ проф. Данкевич Є. М. зауважив, що наразі варто переглядати терміни сівби ярих зернових культур, зважаючи на температурну ситуацію.

Загалом спілкування студентів і викладачів агроуніверситету із головним фахівцем довгострокових прогнозів в Україні пройшло на високому навчально-науковому рівні.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання