Студенти Житомирського національного агроекологічного університету спеціальностей «Водні біоресурси та аквакультура» та «Екологія» 5 листопада долучилися до екологічної акції по вселенню щуки в водосховище «Житомирське» в районі провулка Гуйвинський м. Житомира. Роботи по вселенню водних біоресурсів контролювалися представниками Житомирського рибоохоронного патруля.

У Житомирське водосховище було вселено 2,7 тис. екз. щуки. Середня вага одного малька становила 100 грамів. Загальна вага зарибку склала близько 300 кг.

Зарибок вирощено в ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб» за рахунок державного бюджету. Захід проведено за підтримки Державного агентства рибного господарства України відповідно до біологічного обґрунтування показників зариблення хижими видами риб Житомирського водосховища, розробленого на замовлення Житомирського рибоохоронного патруля Інститутом рибного господарства Національної академії аграрних наук України.

Процес зариблення було проведено під контролем працівників Житомирського рибоохоронного патруля.

Пресслужба Житомираського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет