У народознавчому комплексі кафедри суспільних наук факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету 22 листопада відбувся екскурс «Старожитності українського села».

Студенти І курсу агрономічного факультету ЖНАЕУ в ході вивчення навчальної дисципліни «Історія та культура України» провели екскурсію-презентацію про експонати, зібрані у народознавчому комплексі, які присвячені українському селу.

Тут представлені знаряддя праці, гончарні вироби, предмети побуту. Особливе місце в експозиції займають старовинні вишиті рушники та оздоблений вишивкою автентичний одяг.

Більшість експонатів мають давню історію, датовану ХІХ століттям. Народознавчий комплекс відкритий для усіх бажаючих глибше пізнати історію українського стародавнього побуту.

PIКК

web прийом до аспірантури