У конференц-залі Харківського національного технічного університету імені Петра Василенка 21 березня відбулося урочисте вручення нагород переможцям ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Агроінженерія”.

На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників, конкурсна комісія  визначила переможців, серед яких студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, Дмитро Загородній з роботою «Агроекологічне обґрунтування безперечних рівнів техногенного тиску на ґрунт колісних рушіїв мобільної сільськогосподарської техніки» (науковий керівник – доцент кафедри механіки та інженерії агроекосистем ЖНАЕУ Віктор Білецький) отримав ІІ місце,  а Максим Котубей з роботою «Дослідження впливу мікроклімату в промислових теплицях на виробничий персонал» (науковий керівник – асистент кафедри механіки та інженерії агроекосистем Людмила Савченко) – ІІІ місце. Також ІІІ місце має студент Житомирського агротехнічного коледжу Іван Марчук.