У рамках співпраці з питань розвитку дуальної  освіти студенти ветеринарного факультету та факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету 15 листопада   відвідали ТОВ «Агрофірма «Київська».

Зокрема,  вони вивчали напрямки  роботи підприємством та умови навчання за дуальної формою.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року  розпочали впровадження спільного  про’кту з дуальної освіти Житомирський національний агроекологічний університет та    ПП «Галекс-Агро».  Протягом кількох місяців 22 студенти ЖНАЕУ з шести різних спеціальностей   проходили стажування на базі підприємства.

Дуальна форма здобуття освіти – це спосіб здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури